Aerial Joga vol. III

Zapraszamy na trzecie- UROZMAICONE o zajęcia dla dzieci i poziom II, warsztaty AERIAL JOGI w Lakshmi!
 
Czym jest AERIAL JOGA?
Aerial joga to joga w hamakach. Do jej praktykowania wykorzystywane są wiszące hamaki. W tradycyjnej jodze wiele asan (czyli pozycji jogowych) wymaga doskonałej równowagi i koordynacji. Również nadprogramowe kilogramy mogą być problemem w wykonaniu poszczególnych figur. Tutaj z pomocą przychodzi właśnie aerial joga. Mimo że wiszący hamak wydaje się być utrudnieniem, jest wręcz przeciwnie.
 
Dla kogo jest aerial joga?
Bez przeszkód można uznać, że dla każdego. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób z nadwagą, którym użycie chusty odciąży kręgosłup i stawy. Bez znaczenia jest też płeć i wiek osoby ćwiczącej. Aerial joga z powodzeniem znajduje zwolenników wśród osób z różnych pokoleń. Dzieci doceniają jogę w hamakach z uwagi na dobrą zabawę, a dorośli odnajdują w niej sposób na wyciszenie i relaksację.
Jak wyglądają ćwiczenia aerial jogi?
Początkujący uczestnicy zajęć aerial jogi zaczynają od prostych ćwiczeń, w których przez cały czas mają kontakt z podłogą. Krążenia tułowia i skłony mają za zadanie nie tylko rozgrzać mięśnie, ale również oswoić ciało z dynamiką chusty wertykalnej. Dla niektórych trenujących całkowite przeniesienie ciężaru ciała hamak może stanowić barierę, dlatego asany wykonywane w pełnym podwieszeniu lub zawierające elementy akrobatyczne wprowadza się dopiero z czasem.
 
KIEDY:
SOBOTA 27.08.2022
10:00- 11:30 AERIAL JOGA – POZIOM I
12:00- 13:30 AERIAL JOGA – DZIECKO + OPIEKUN
14:00-15:30 AERIAL JOGA- POZIOM II
INWESTYCJA: 40 zł/ 55zł dziecko+ opiekun

 

>> BILETY << 

 
Ilość miejsc bardzo ograniczona – obowiązują zapisy, piszcie do nas w wiadomościach prywatnych!
Numer konta do płatności:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
w tytule proszę wpisać: AERIAL + imię i nazwisko
*wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca
 
PROWADZĄCY:
Adam Bukała – nauczyciel jogi i informatyk, praktykuje Aerial Jogę i Jogę w tradycji B.K.S. Iyengara. Certyfikowany instruktor Aerial Jogi International Integral Yoga Institute oraz Jogi dla dzieci. Obecnie poszerza swoją wiedzę na kursie Jogi Integralnej.
Nieustannie aktywny – uprawia wspinaczkę, strzelectwo sportowe, pływa, morsuje, żegluje, biega, jeździ na rowerze, wędruje po górach, podróżuje.
Do zobaczenia w Lakshmi!