GRAFIK ZAJĘĆ

Nieważne czy jesteś osobą aktywną lubiącą wysiłek i wyzwania czy raczej preferujesz wyciszenie i balans, w naszym studio na pewno znajdziesz coś dla siebie. Różnorodność zajęć pomoże Ci wybrać zajęcia, które pomogą Ci zadbać o swoje ciało oraz przywrócić równowagę i spokój umysłu.

joga

Klasyczna hatha joga jest opcją dla wszystkich pragnących skupić się na sobie, dotlenić ciało i zajrzeć do wewnątrz siebie. Klasyczne asany, połączone z pranajamą (oddechem).
Zajęcia idealne dla początkujących jak i zaawansowanych.

vinyasa

Jedna z nowoczesnych form jogi, stworzona dla współczesnych ludzi. Vinyasa w dużym stopniu opiera się na Powitaniach Słońca (Suryach) i nigdy nie jest nudna.Podstawą zajęć są płynne przejścia połączone świadomym oddechem. Vinyasa polepsza jakość oddechu, rzeźbi sylwetkę, uspokaja umysł oraz relaksuje ciało.

joga relaksacyjna

Joga relaksacyjna to połączenie łagodnej praktyki z medytacją (lub jogą Nidrą).
Praktyka ta pozwoli Ci zatrzymać się, odprężyć i oderwać od codziennych stresów i obowiązków.

joga z elementami yin

Spokojna praktyka hatha jogi połączona z relaksującymi i bardziej statycznymi elementami Yin, czyli bezruchu. Praktyka wyciszająca, uspokajająca, idealna na zakończenie tygodnia.

ASHTANGA

W Ashtandze płynie z ruchem i zawsze wykonuje się dokładnie ten sam zestaw pozycji, w tej samej kolejności. Na zajęciach Ashtangi poznajemy swoje granice i wyostrzamy koncentracje oraz wytrwałość w różnorodnych asanach.