Masaże relaksacyjne i orientalne

Masaż całego ciała

Podczas 2-godzinnej sesji masażu, opracowane zostanie całe ciało (stopy, łydki, uda, pośladki, tułów, barki i głowa). Technika zostanie dobrana odpowiednio do potrzeb. Masaż całego ciała Opole.

120 min. – 200 zł

Zabieg wykonuje:

Masaż relaksacyjny

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny w Opolu. Obecne czasy to szybsze tempo życia, wiele trosk i problemów oraz ciągłe napięcie psychiczne. Powoduje to, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Poprzez masaż relaksacyjny obolałe i napięte mięśnie rozluźniają się, a dusza i ciało zyskują odprężenie i relaks. Masaż wykonywany jest z dużą ilością oliwki, nastrojową muzyką i ma charakter aromaterapeutyczny

45 min. – 120 zł | 60 min. – 150 zł | 90 min. – 180 zł

Zabieg wykonują:

Masaż Abhyanga

Jest podstawowym masażem wywodzącym się z Ayurwedy, która swoją historią sięga 3000 lat p.n.e. Abhyanga po indyjsku oznacza namaszczenie i polega na masowaniu całego ciała specjalnymi miękkimi technikami, dzięki czemu masaż odpręża ciało, a umysł wprowadza w głęboki relaks. Masaż orientalny Opole. Idealny dla osób zmagających się z bezsennością, stresem i zmęczeniem. 

90 min. – 180 zł

Zabieg wykonuje:

Masaż Balijski

Tradycyjny masaż balijski wywodzi się z pięknej indonezyjskiej wyspy Bali. Masaż ten jest połączeniem starożytnych metod z Chin i Indii – akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Masaż Balijski Opole. Dzięki swojej intensywności jest on skuteczny w sięganiu w głąb napiętych i obciążonych mięśni, aby je uelastycznić oraz złagodzić ich napięcie.

90 min. – 180 zł

Zabieg wykonuje:

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. To nie tylko rozluźnienie napięć w mięśniach, ale również usunięcie blokad wewnętrznych osoby masowanej. Zabiegi Lomi Lomi miały za zadanie uwolnić nagromadzone napięcia i doprowadzić do stanu wewnętrznej równowagi w ciele i duszy.  Masaż Lomi Lomi Opole. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Masaż ten doskonale relaksuje i odpręża zmęczone ciało i duszę.

90 min. – 180 zł

Zabieg wykonują:

Masaż tajski stóp

Akupresurowy masaż, skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i okolic kolana. W tym zabiegu oprócz masażu, wykorzystuje się również techniki rozluźniania mięśni i ścięgien nóg oraz mobilizację stawów stopy, stawu skokowego i kolanowego. Idealny, by usunąć uczucie “ciężkich, zmęczonych nóg”. Masaż Tajski Opole. Wskazany osobom: prowadzącym stojący tryb życia, z nadwagą, noszącym ciasne obuwie oraz na wysokim obcasie (szpilki), osobom uprawiającym różne sporty (biegi, narciarstwo, kolarstwo, wspinaczkę górską), a także osobom spędzającym dużo czasu za kierownicą.

60 min. – 130 zł

Zabieg wykonuje:

Terapia cranio-sakralna

Terapia cranio sacralna (czaszkowo-krzyżowa) jest delikatną i nieinwazyjną formą terapii manualnej, która poprawia naturalne mechanizmy autoregulacyjne organizmu.

Terapeuta pracując na systemie czaszkowo-krzyżowym, za pomocą bardzo lekkiego dotyku, równoważy nieprawidłowe napięcia tkanki nie tylko w czaszce, kręgosłupie i oponie twardej,ale pośrednio również w całym ciele wykorzystując zjawisko ciągłości tkanki łącznej i sprzężeń zwrotnych w jej systemie napięciowym. Terapia cranio-sakralna Opole. Poprzez nakładanie rąk w ściśle określonych miejscach na ciele człowieka (pacjent leży w ubraniu), terapeuta uwalnia napięcia będące głęboko w ciele w celu uśmierzenia bólu i uwolnienia dysfunkcji oraz poprawy zdrowia i funkcjonowania całego ciała.

ok. 50 min. – 140 zł

Zabieg wykonuje:

Masaż Gua sha

Gua sha to starożytna chińska technika masażu stosowana od wieków w celu poprawienia cyrkulacji krwi, odmłodzenia skóry, uśmierzenia bólu i poprawy jakości życia.  Masaż Gua Sha Opole. Terapeutyczny masaż Gua sha polega na powtarzającym się przyciskaniu odpowiedniego narzędzia do skóry i przesuwaniu go w dół (skrobaniu). Gua sha ma na celu rozbicie energii zwanej chi, której zastój jest odpowiedzialny za stan zapalny w organizmie, czyli jedną z przyczyn przewlekłego bólu. 

Masaż Gua sha wykonuje się zazwyczaj na plecach, pośladkach, szyi, ramionach i nogach, ale delikatny masaż stosowany jest również na twarzy. Masaż wykonywany w obrębie twarzy pozwala zmniejszyć opuchliznę i ujędrnić skórę, która staje się bardziej napięta.

35 min. (plecy) – 85 zł | 40 min. (twarz i dekolt) – 120 zł | 60 min. (całe ciało) – 160 zł

Zabieg wykonuje:

On Zon Su

Masaż stóp On Zon Su służy zachowaniu i poprawie zdrowia, równoważeniu i zwiększaniu energii, a także uzyskaniu spokoju oraz harmonii wewnętrznej. Dla wielu osób jest zabiegiem, który oczyszcza ducha i ciało.

On Zon Su to kilkanaście spójnych metod refleksologii stopy i podejść terapeutycznych nazywanych umownie „mapami”. Masaż On Zon Su Opole. Każda mapa reprezentuje trochę inne podejście do człowieka, inny poziom diagnostyki i oddziaływania, inną teorię, inne strefy oraz punkty na stopie, które są masowane oraz często również inny sposób wykonywania masażu. Poszczególne mapy odpowiadają najważniejszym teoriom tradycyjnej chińskiej medycyny, bądź też opisują fizjologię człowieka przy pomocy ogólnych pojęć powszechnie znanych w starożytnych Chinach.

60 min. – 130 zł

Zabieg wykonuje:

Masaż Shiatsu

Japoński masaż, który wykorzystuje techniki akupresury (uciski kciukami, dłońmi, kolanami), by uregulować przepływ energii życiowej w ciele. Oddziałuje nie tylko fizycznie na mięśnie i tkanki, ale zachęca do wsłuchiwania się w swój organizm. Dzięki temu łatwiejsze staje się odróżnianie tego, co dla nas zdrowe, a co nam szkodzi.  Masaż Shiatsu Opole. Shiatsu jest katalizatorem procesu uzdrawiania, które ,,zdarza się” od czasu do czasu. Uzdrawianie to konsekwentne dążenie do harmonii, równowagi i integralności. Masaż wykonywany jest w wygodnych ubraniach na podłodze.

60 min. – 150 zł | 90 min. – 200 zł

Zabieg wykonuje:

Relax & Therapy

Masaż, który łączy w sobie jakości relaksacyjne z terapeutycznymi właściwościami masażu. Wykorzystuje przede wszystkim techniki masażu tkanek głębokich, rozluźniania powięziowego i klasyczne, zachowując płynność zabiegu relaksacyjnego i wprowadzając w stan głębokiego rozluźnienia, podobny do medytacji. Stan ten sprzyja regeneracji i uaktywnia naturalne procesy samo uzdrawiania w ciele i umyśle. Relax & Therapy Opole. Jego efektem jest odczucie błogości, lekkości i przywrócenie tkankom sprężystości i witalności. Masaż wykonywany jest bezpośrednio na skórę i na stole do masażu.

40 min. – 90 zł | 60 min. – 150 zł | 90 min. – 200 zł

Zabieg wykonuje:

AromaTouch

Zabieg aromaterapeutyczny polegający na aplikacji wysokiej jakości olejków eterycznych wprost na skórę za pomocą delikatnego masażu. Jego działanie jest potwierdzone klinicznie. Wspiera w stresie, zarówno ciało, jak i umysł, oddziałując bezpośrednio na układ nerwowy. Wspomaga układ odpornościowy, usuwanie stanów zapalnych, pobudza układ limfatyczny. AromaTouch Opole. Olejki, które wchłaniają się przez skórę, mają wiele dobroczynnych właściwości. Zabieg pomaga wrócić całemu organizmowi do równowagi.

40 min. – 120 zł | 60 min. – 160 zł

Zabieg wykonuje:

Umów się na masaż: