Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny w Opolu. Obecne czasy to szybsze tempo życia, wiele trosk i problemów oraz ciągłe napięcie psychiczne. Powoduje to, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Poprzez masaż relaksacyjny obolałe i napięte mięśnie rozluźniają się, a dusza i ciało zyskują odprężenie i relaks. Masaż wykonywany jest z dużą ilością oliwki, nastrojową muzyką i ma charakter aromaterapeutyczny

40 min – 120 zł | 60 min – 170 zł | 90 min- 220 zł

Masaż tajski stóp

Akupresurowy masaż, skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i okolic kolana. W tym zabiegu oprócz masażu, wykorzystuje się również techniki rozluźniania mięśni i ścięgien nóg oraz mobilizację stawów stopy, stawu skokowego i kolanowego. Idealny, by usunąć uczucie “ciężkich, zmęczonych nóg”. Masaż Tajski Opole. Wskazany osobom: prowadzącym stojący tryb życia, z nadwagą, noszącym ciasne obuwie oraz na wysokim obcasie (szpilki), osobom uprawiającym różne sporty (biegi, narciarstwo, kolarstwo, wspinaczkę górską), a także osobom spędzającym dużo czasu za kierownicą.

60 min. – 150 zł

Terapia cranio-sakralna

Terapia cranio sacralna (czaszkowo-krzyżowa) jest delikatną i nieinwazyjną formą terapii manualnej, która poprawia naturalne mechanizmy autoregulacyjne organizmu.

Terapeuta pracując na systemie czaszkowo-krzyżowym, za pomocą bardzo lekkiego dotyku, równoważy nieprawidłowe napięcia tkanki nie tylko w czaszce, kręgosłupie i oponie twardej,ale pośrednio również w całym ciele wykorzystując zjawisko ciągłości tkanki łącznej i sprzężeń zwrotnych w jej systemie napięciowym. Terapia cranio-sakralna Opole. Poprzez nakładanie rąk w ściśle określonych miejscach na ciele człowieka (pacjent leży w ubraniu), terapeuta uwalnia napięcia będące głęboko w ciele w celu uśmierzenia bólu i uwolnienia dysfunkcji oraz poprawy zdrowia i funkcjonowania całego ciała.

ok. 50 min. – 170 zł

Masaż Gua sha

Gua sha to starożytna chińska technika masażu stosowana od wieków w celu poprawienia cyrkulacji krwi, odmłodzenia skóry, uśmierzenia bólu i poprawy jakości życia.  Masaż Gua Sha Opole. Terapeutyczny masaż Gua sha polega na powtarzającym się przyciskaniu odpowiedniego narzędzia do skóry i przesuwaniu go w dół (skrobaniu). Gua sha ma na celu rozbicie energii zwanej chi, której zastój jest odpowiedzialny za stan zapalny w organizmie, czyli jedną z przyczyn przewlekłego bólu.

Masaż Gua sha wykonuje się zazwyczaj na plecach, pośladkach, szyi, ramionach i nogach, ale delikatny masaż stosowany jest również na twarzy. Masaż wykonywany w obrębie twarzy pozwala zmniejszyć opuchliznę i ujędrnić skórę, która staje się bardziej napięta.

35 min. (plecy) – 100 zł | 60 min. (całe ciało) – 180 zł

On Zon Su

Masaż stóp On Zon Su służy zachowaniu i poprawie zdrowia, równoważeniu i zwiększaniu energii, a także uzyskaniu spokoju oraz harmonii wewnętrznej. Dla wielu osób jest zabiegiem, który oczyszcza ducha i ciało.

On Zon Su to kilkanaście spójnych metod refleksologii stopy i podejść terapeutycznych nazywanych umownie „mapami”. Masaż On Zon Su Opole. Każda mapa reprezentuje trochę inne podejście do człowieka, inny poziom diagnostyki i oddziaływania, inną teorię, inne strefy oraz punkty na stopie, które są masowane oraz często również inny sposób wykonywania masażu. Poszczególne mapy odpowiadają najważniejszym teoriom tradycyjnej chińskiej medycyny, bądź też opisują fizjologię człowieka przy pomocy ogólnych pojęć powszechnie znanych w starożytnych Chinach.

60 min. – 150 zł

Relax & Therapy

Masaż, który łączy w sobie jakości relaksacyjne z terapeutycznymi właściwościami masażu. Wykorzystuje przede wszystkim techniki masażu tkanek głębokich, rozluźniania powięziowego i klasyczne, zachowując płynność zabiegu relaksacyjnego i wprowadzając w stan głębokiego rozluźnienia, podobny do medytacji. Stan ten sprzyja regeneracji i uaktywnia naturalne procesy samo uzdrawiania w ciele i umyśle. Relax & Therapy Opole. Jego efektem jest odczucie błogości, lekkości i przywrócenie tkankom sprężystości i witalności. Masaż wykonywany jest bezpośrednio na skórę i na stole do masażu.

40 min. – 120 zł | 60 min. – 180 zł | 90 min. – 220 zł

AromaTouch

Zabieg aromaterapeutyczny polegający na aplikacji wysokiej jakości olejków eterycznych wprost na skórę za pomocą delikatnego masażu. Jego działanie jest potwierdzone klinicznie. Wspiera w stresie, zarówno ciało, jak i umysł, oddziałując bezpośrednio na układ nerwowy. Wspomaga układ odpornościowy, usuwanie stanów zapalnych, pobudza układ limfatyczny. AromaTouch Opole. Olejki, które wchłaniają się przez skórę, mają wiele dobroczynnych właściwości. Zabieg pomaga wrócić całemu organizmowi do równowagi.

40 min. – 120 zł | 60 min. – 180 zł

Umów się na masaż: