Masaże terapeutyczne

Masaż terapeutyczny

Idealny dla osób borykających się z przewlekłym bólem pleców, kręgosłupa oraz pozostałych mięśni. Pomaga ulżyć w bólu przy wszelkich dolegliwościach związanych z kręgosłupem np. dyskopatią oraz napiętymi i bolącymi mięśniami. W wyniku masażu następuje miejscowe przekrwienie tkanek, przez co komórki stają się bardziej odżywione i dotlenione.

45 min. – 120 zł | 60 min. – 150 zł | 90 min. – 180 zł

Zabieg wykonują:

Masaż sportowy

Masaż sportowy to integralna i nieodłączna cześć w przygotowaniach treningu każdego sportowca czy zawodnika. Masaż ten wywodzi się z masażu klasycznego lecz jest znacznie intensywniejszy. Stosuje się bardziej energiczne, silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących podczas uprawiania sportu i intensywnego treningu.

45 min. – 120 zł | 60 min. – 150 zł

Zabieg wykonują:

Masaż tkanek głębokich

Terapia, która ma na celu zwiększenie ruchliwości naszych tkanek, pomaga zmniejszyć dolegliwości bólowe za pomocą delikatnych i wolnych ruchów, praca odbywa się na układzie powięziowym ciała.

45 min. – 120 zł | 60 min. – 150 zł

Zabieg wykonują:

Kinesiologytaping

Metoda wykorzystująca elastyczny plaster, który nakleja się na ciało w odpowiednim miejscu, w którym mogą występować problemy jak: bóle stawowe, mięśniowe, wszelkiego rodzaju urazy (siniaki, krwiaki, zerwania, naderwania mięśni, ścięgien, więzadeł) blizny powypadkowe lub pooperacyjne. Plaster poprawia również krążenie oraz przepływ limfy, co pomaga zmniejszyć obrzęki oraz dolegliwości z nimi związane.

50 zł

Zabieg wykonują:

Refleksologia twarzy

Refleksologia twarzy świetnie sprawdza się jako terapia antystresowa. Może być pomocna w stanach przemęczenia, napięcia, pobudzenia.

Pod wpływem dotyku organizm wycisza się, regeneruje, stopniowo wraca do stanu homeostazy. Wzrasta nasz dystans do tego, co uważamy za problem, pojawia się większa odporność na sytuacje stresogenne. Przy okazji może się poprawić pamięć, koncentracja.

Refleksologia twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy, co sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji. Pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczania organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy, czyli odżywienie i lepszą detoksykację tkanek.

60 min. – 130 zł

Zabieg wykonuje:

Refleksologia stóp

Stymulując odpowiednie układy punktów akupunkturowych (refleksów) na stopach, organizm otrzymuje informacje do przywrócenia naturalnej równowagi przy problemach narządowych, schorzeniach neurologicznych, psychosomatycznych, hormonalnych i innych. Pracując na refleksach powiązanych z mięśniami oraz nerwami obwodowymi układu nerwowego, wspomaga organizm również przy problemach układu mięśniowo-szkieletowego. 

Pozytywnie działa w przypadku różnego rodzaju bólów, w tym kręgosłupa, stawowych, migrenowych, niewiadomego pochodzenia i pourazowych, w chorobach przewlekłych, autoimmunologicznych, problemach oddechowych, nadciśnienia a nawet wspiera proces leczenia niepłodności. Refleksolog podczas zabiegu może wychwycić anomalie w organizmie czasami na długo przed ich fizycznym wystąpieniem w naszym systemie.

60 min. – 130 zł

Zabieg wykonuje:

Umów się na masaż: