Pakiety masażu

Masaż klasyczny

Idealny dla osób borykających się z przewlekłym bólem pleców, kręgosłupa oraz pozostałych mięśni. Pomaga ulżyć w bólu przy wszelkich dolegliwościach związanych z kręgosłupem np. dyskopatią oraz napiętymi i bolącymi mięśniami. W wyniku masażu następuje miejscowe przekrwienie tkanek, przez co komórki stają się bardziej odżywione i dotlenione.

5 x masaż klasyczny (-10%) – 630 zł | 10 x masaż klasyczny (-20%) – 1120 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy to integralna i nieodłączna cześć w przygotowaniach treningu każdego sportowca czy zawodnika. Masaż ten wywodzi się z masażu klasycznego lecz jest znacznie intensywniejszy. Stosuje się bardziej energiczne, silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących podczas uprawiania sportu i intensywnego treningu.

5 x masaż sportowy (-10%) – 675 zł | 10 x masaż sportowy (-20%) – 1200 zł

5 zabiegów wellness

Niezwykłe rytuały, odżywiające i wygładzające ciało, które dopieszczą Twoje ciało i zmysły. Rytuały wykonywane są z użyciem peelingu oraz ciepłego masła shea o właściwościach pielęgnacyjnych i rozluźniających.

Do wyboru spośród poniższych zabiegów:

Rytuał Energetyzujący z Zieloną Herbatą

Niezwykły rytuał pielęgnacyjny stworzony z myślą o pobudzeniu ciała i przywróceniu wewnętrznej energii. Kierowany zwłaszcza do osób zmęczonych i zestresowanych.

Rytuał wykonywany jest z użyciem peelingu oraz ciepłego masła shea o właściwościach energetyzujących pielęgnacyjnych i rozluźniających.

Rytuał Upiększający ze Złotem

Niezwykły rytuał stworzony z myślą o pielęgnacji skóry kobiet. Luksusowe produkty wzbogacone złotem o zmysłowym orientalnym zapachu perfum, które pozostają na skórze przez cały dzień.

Rytuał wykonywany jest z użyciem peelingu oraz ciepłego masła shea o właściwościach nawilżających i odżywiających. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia jej barierę lipidową oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zostawia na skórze pięknie pachnący, delikatny, błyszczący film.

Rytuał Odżywczy z Magnolią

Niezwykły rytuał o przepięknym, świeżym zapachu kwiatów magnolii. Idealnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej i podrażnionej.

Rytuał wykonywany jest z użyciem peelingu oraz ciepłego masła shea o właściwościach odprężających, pielęgnacyjnych i rozluźniających.

Rytuał dla Mężczyzn Whiskey & Tobacco

Niezwykły rytuał pielęgnacyjny stworzony z myślą o mężczyznach.
Intensywne odżywienie ciała, jędrność skóry oraz piękny, dodający pewności siebie zmysłowy zapach.

Rytuał wykonywany jest z użyciem peelingu oraz ciepłego masła shea o
zapachu Whisky&Tytoń o właściwościach energetyzujących pielęgnacyjnych i rozluźniających. Idealnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej i podrażnionej.

900 zł

5 masaży gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie masażu manualnego i ciepłolecznictwa . To masaż ciała w którym wykorzystuje się techniki masażu połączone z ciepłymi kamieniami bazaltowymi. To kamienie wulkaniczne, które powstają w wyniku zastygnięcia lawy.

Bardzo relaksujące doznania pozwalające się zregenerować i odstresować.

900 zł

Umów się na masaż: