Terapie przeciwbólowe

Terapia manualna

Terapia manualna to metoda fizjoterapii wykorzystująca cały wachlarz technik (masaż, stretching, manipulacja, mobilizacja i neuromobilizacja), chwytów i pozycji ułożeniowych pacjenta. W terapii manualnej stosuje się techniki diagnostyczne oraz terapeutyczne w celu wykrycia przyczyn oraz opracowania metod leczenia schorzeń kręgosłupa i układu ruchu. Wskazaniami do terapii manualnej są m.in.: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle mięśni czy bóle głowy.

60 min. – 150 zł 

Akupunktura

Stymulacja danego obszaru za pomocą igieł poprawia przepływ krwi do powiązanego z nią za pomocą sieci połączeń nerwowych narządu, a to mobilizuje siły odpornościowe organizmu, poprawia ukrwienie i dotlenienie narządów wewnętrznych i ogólnie działa wzmacniająco na kondycję organizmu.

60 min – 150 zł

Terapia mięśniowo-powięziowa

Jej celem jest przywrócenie stanu poprzedzającego zaburzone działanie tkanki łącznej. W przypadku długotrwałych ograniczeń tkanka powięziowa ulega przeciążeniu, co w następstwie doprowadza do dysfunkcji. Przy zastosowaniu odpowiednich technik, uwalniam oraz rozciągam ograniczenia stwarzane przez powięź, czyli jakiekolwiek przeszkody uniemożliwiające optymalny ruch poślizgowy pomiędzy strukturami, dając przy tym bodziec do reorganizacji powięzi i powrotu do jej poprzedniego stanu.

60 min – 150 zł

Terapia punktów spustowych

Jest techniką w której wykorzystywane są uciski i ruchy na odpowiednie punkty w organizmie, ma na celu zmniejszyć dolegliwości bólowe i zwiększyć ruchomość danego obszaru.

45 min – 140 zł | 60 min – 180 zł

Umów się na masaż: