Zabiegi na umysł i duszę

Coaching zmian

Dobrowolny trening rozwoju osobistego w oparciu o metodę rozmowy 1 na 1 przypominająca podróż z punktu A do punktu B. Jest skutecznym narzędziem, który pozwala uporządkować proces myślenia, planowania, podejmowania decyzji i finalnie działania. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, zatem coaching jako kwintesencja adaptacji do tego procesu pozwala ustalić cel podróży, trasę, sposób poruszania się, metę i co osiąga podróżujący, gdy dotrze na miejsce. Może dotyczyć szerokiego spektrum tematów zgodnie z potrzebami jednostki bazując na pytaniach zadawanych w odpowiednich kontekstach.

45 min. – 120 zł | 60 min. – 150 zł

Zabieg wykonuje:

Holistyczna rozmowa pogłębiająca

Rozmowa dotykająca całokształt przekonań i potencjału człowieka w oparciu o narzędzia typu Portret Numerologiczny, Human Design, testy na osobowość.

60 min. – 150 zł

Zabieg wykonuje:

Access Bars

Access Bars ma charakter terapiii manualnej pomagającej odejść od traum, przeszkadzających przekonań i otworzyć się na nowe. Jeśli jesteś w miejscu, gdzie masz ochotę zmienić Twoje życie to może być dla Ciebie. Sprawdź metodę, która pomaga za pomocą stymulacji 32 punktów na głowie odpowiadających za różne aspekty: pieniądze, kontrola, kreatywność, świadomość, czas i przestrzeń, ciało, radość i smutek, seksualność, porozumiewanie się, wdzięczność…zmienić postrzeganie. Dotyk jest delikatny, subtelny, ale mimo to wywołuje znaczne poruszenie zarówno w myślach jak i w sferze emocjonalnej. Proces może być bardzo spokojny, łagodny albo dynamiczny, intensywny – to przestrzeń dla Ciebie. 

Czego możesz spodziewać się od zabiegu Access Bars? Relaksu i odprężenia na głębokim poziomie komórkowym, redukcji stresu i napięć, lekkości w ciele, lepszego kontaktu ze swoim ciałem i emocjami, uwolnienia od natrętnych myśli, pokonania nałogów, zyskania energii witalnej, pobudzenia kreatywności, poprawienia jakości snu, a nawet wyleczenia bezsenności,  wzmocnienia odporności i kondycji psychicznej, większej motywacji, chęci do życia i działania, poprawy koncentracji i klarowności, uwolnienia się od blokad i ograniczeń, zyskasz chęć niesienia pomocy innym.

60 min. – 150 zł

Zabieg wykonuje:

Portret Numerologiczny + rozmowa podsumowująca

Narzędzie, w którym można uzyskać dostęp do informacji charakteryzujących drogę każdego człowieka, nazywany scenariuszem życia, pozwala uzyskać wgląd w: wibrację główną, podwibrację (podliczbę), wibrację dnia urodzenia, analizę karmiczną i mistrzowskie potencjały jednostki, energię wibracji imion i nazwisk, korektę podpisu, analizę kombinacji, potencjału darów numerologicznych, roku numerologicznego i roku osobistego, analizę warunków karmicznych, kryształu życia, wyznaczenia wspierających żywiołów.

60 min. – 150 zł

Zabieg wykonuje:

Umów się na zabieg: