Amanda Starek

joga, medytacja, vinyasa, reiki, access bars, coaching

Swoją miłością do jogi zaraziła się mieszkając 6 lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyła prestiżowy kurs jogi E-RYT® 200 Yoga Alliance (największe stowarzyszenie reprezentujące społeczność jogi). Od 2019 roku prowadzi studio Lakshmi, które zostało stworzone z myślą o stworzeniu przyjaznej, zbalansowanej przestrzeni dla mieszkańców Opola.

Amanda ukończyła kurs jogi twarzy metodą Danielle Collins, kurs jogi dla kobiet w ciąży z Basią Lipską-Larsen.

Interesuje się samorozwojem oraz metodami alternatywnego dbania o siebie. Ukończyła i praktykuje kurs Reiki i Access Bars. Obie metody oparte na pracy z ciałem.

Organizatorka licznych wyjazdów, warsztatów i kursów jogowych. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia jogi, medytacji oraz terapie Reiki i Access Bars. Prywatnie stale się rozwija i ma otwarte serce by dzielić się wiedzą i mnóstwem pozytywnej energii z innymi. Copywriterka specjalizująca się pisaniem o zdrowiu, wellbeing i równowadze życiowej. 

Z zamiłowania pasjonatka zdrowego trybu życia, sportów, wolnego czasu i harmonii. W stałym kontakcie ze swoim pupilem Shivą, która zyskała status wizytówki studio.