Małgorzata Dulas

naturoterapeutka, refleksolog, fitoterapeutka

Pasjonatka zdrowego i świadomego stylu życia jak też naturalnych terapii wspomagających zdrowie.

Indywidualne podejście do pacjenta, empatia, zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają Małgosi w ustaleniu źródła dolegliwości i jego usunięciu. W pracy z pacjentami Małgosia dba o równowagę między ciałem, duchem i umysłem, które są podstawą dobrego samopoczucia i życia w dobrej kondycji.

W terapii stosuje refleksologię stóp, dłoni, twarzy-głowy, akupunkturę, holistyczny masaż ciała, techniki relaksacyjne, techniki oddechowe, bańki ogniowe i próżniowe, moksoterapię, hirudoterapię, dzięki którym pomaga pacjentom przywrócić zdrowie mobilizując ich organizm do pełnej homeostazy.

Najczęściej pracuje z zaburzeniami funkcjonowania układu pokarmowego, dokrewnego, krwionośnego, oddechowego, nerwowego, moczowego, rozrodczego, z bólami głowy, szumami usznymi, z bliznami, z problemami narządu ruchu i innymi dolegliwościami. Pomaga również zadbać o ujędrnienie twarzy, przywracając skórze witalność i młodość, redukując zmarszczki dzięki zastosowaniu masażu KOBIDO – naturalnego liftingu twarzy.

Wieloletnie zainteresowanie holistycznym podejściem do zdrowia, uczestnictwo w szkoleniach, rozwój osobisty, chęć niesienia pomocy stało się istotną częścią życia Małgosi. Poza pracą dużo radości daje jej stały kontakt z naturą, joga, wspinaczki górskie.