Przemek Noga

masaż

Z wykształcenia mgr biologii, masażysta oraz terapeuta. Na co dzień pracuje w sztabie medycznym I drużyny OKS Odra Opole, gdzie odpowiedzialny jest głównie za regenerację, odnowę biologiczną, gotowość zawodników do treningów i meczy, a także leczenie powstałych kontuzji i urazów. Przemek specjalizuje się w masażu oraz szeroko pojętej terapii manualnej. Cały czas dąży do tego, aby dalej się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Przemek ukończył wiele kursów z zakresu masaży leczniczych, relaksacyjnych i orientalnych. Dodatkowo w swojej pracy wykorzystuje bezpieczne i skuteczne techniki terapii tkanek miękkich, głównie masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, terapii punktów spustowych, a także terapii narzędziowej IASTM, flossingu i vacuoterapii (baniek próżniowych).

Poza masażem i pracą z ciałem innymi jego pasjami są przyroda, sport, szczególnie piłka nożna, kalistenika oraz filmy science fiction. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i czytać książki na temat ludzkiego zdrowia.