EX-PRESSION / Ciało – Oddech – Głos

Zapraszam Ciebie na warsztat dedykowany swobodnej ekspresji poprzez intuicyjny śpiew oraz organiczna prace z ciałem, oddechem i głosem. Przestrzeń, którą tworzę, sprzyja w wyrażaniu tego co chce być wypowiedziane, usłyszane i zobaczone aby mogło zaistnieć w bezpiecznej przestrzeni bez ocen, krytyki i kontroli umysłu. Narzedzia, które Ci oferuję – medycyna dźwięku, głębokie wewnętrzne słuchanie i prowadzenie, pomagają uwolnić stres, blokady i napięcia z ciała. Praca w grupie, w kręgu, współtworzenie pomoże Tobie zrozumieć kolektywne wzorce i otworzyć się na siebie, drugą osobę i wyjść do świata ze swoją unikalną wibracją oraz prawdą serca, w której wszyscy możemy się autentycznie spotkać. Jesteś ważny/a.

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, jedynie gotowość do otwartości i ciekawość. Zapraszam szczególnie wszystkie osoby, które doświadczaja trudności w śpiewaniu, głośnym wyrażaniu siebie i widoczności.

Zapraszam osoby, które chcą zejść jeszcze głębiej i wznieść relacje ze sobą i poprzez siebie z innymi na kolejny poziom.

Informacje praktyczne:

Zabierz: Wygodne ubranie, woda.
Inwestycja: 60 zł
Czas: 2h
Miejsce: Lakshmi Yoga Opole
Zapisy: [email protected]
Wcześniejsze zapisy sa wymagane, ilość miejsc jest ograniczona.

O prowadzącej warsztat:

Małgorzata Helena Rucińska- artist,
body&energy worker, intimacy coach, healer.

Od 2009 towarzyszę ludziom w ich podróży, pomagając w procesie zmian i transformacji, uwalnianiu tego co nie służy, odkrywaniu potencjałów i tworzeniu nowych struktur i wzorców w polu intymnym, bliskich relacji i rodu. Jednym z ważniejszych narzędzi z których korzystam jest dotyk (jestem twórcą własnej metody Sacred Communication of Touch), a także głos. Osobiście przeszłam drogę od zamknięcia własnej ekspresji głosu, traumy związanej ze śpiewaniem i głośnym wyrażaniem siebie do ponownego otwarcia i transformacji w tym obszarze. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą. Ostatnie 5 lat spędziłam na Arktyce rozmawiając z duchami północy, od których przywożę Dary do Polski.