Wyjazd z jogą

Już po raz drugi zapraszamy na magiczny tydzień z jogą i nauką surfowania nad Zalewem Wiślanym! 🌊

Jedziemy na tydzień odpoczynku, oddechu, wygrzania się w słońcu i surfowania!

Zapraszamy na 7 dni pełnych wyciszenia, przyjemnego obcowania z żywiołami. A to wszystko z codziennymi sesjami jogi i medytacji, praktykami oddechowymi oraz nauką windsurfingu lub kitesurfingu!

Codzienna joga, medytacja i praktyka pranajamy.

Tydzień regularnej praktyki jogi pozwoli Ci połączyć się ze sobą oraz lepiej poznać swoje wartość i słabości, co jest nieodłączną częścią w drodze do świadomego życia. Praktyka pranajamy połączona z medytacją i spokojem, jak osiągniesz będąc tydzień z dala od swojej codzienności sprawi, że Twój układ nerwowy odpocznie i będziesz w stanie znaleźć wytchnienie od życia w biegu i wdrożyć ten spokój w życie.

Lekcje WINDSURFINGU lub KITESURFINGU

Połączenie sportów wodnych z jogą stanowi najlepszą kombinację! Wewnętrzny spokój, który osiągamy dzięki praktyce jogi świetnie sprawdza się w walce z żywiołami wiatru i wody i z pewnością pozwoli Ci zmierzyć się ze swoimi słabościami. Praktyka jogi znakomicie pomaga nam utrzymać równowagę i skupienie na desce 🙂 Windsurfing/ kitesurfing dodają energii, pewności siebie, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy!

*Opcja dla chętnych.

Dodatkowe atrakcje

Po za jogą i sportami wodnymi przygotowaliśmy dla Was także dodatkowe atrakcje takie jak: warsztaty świadomościowe, wycieczki nad morze, saunowanie, masaże oraz terapie coachingowe i holistyczne. Czeka nas mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy, sportu a wszystko świadomie połączone pracą nad sobą.

Jedzenie

W Uzdrowisku trzy razy dziennie będziemy zajadali się pysznym i pełnowartościowym wegetariańskim/ wegańskim jedzeniem gotowanym na miejscu przez świetnych kucharzy.

PS. już nie możemy się doczekać tych pyszności! 🙂

Z przyjemnością zapraszamy Cię na tydzień oddechu i spokoju, bez gonienia, bez stresu i spinania się.

  • Całkowite flow.
  • Spokój.
  • Odpuszczanie.

Każdy dzień zaczniemy od porannej sesji jogi i medytacji. Po pysznym śniadaniu czas wolny – na spacery, plażowanie, czytanie, co dusza zapragnie – dla chętnych możliwość nauki surfowania na pobliskiej plaży. Popołudniami spotkać będziemy się na matach (czasami na plaży) na przyjemną praktykę jogi, a po kolacji wspólne rozmowy i ogniska pod gwiazdami.

Na miejscu jest możliwość skorzystania z masaży MA-URI, Lomi-Lomi, masaż tajski, twarzy, terapii holistycznych, terapii dźwiękiem oraz sesji uzdrawiających ACCES BARS®. Planujemy też jednodniową wycieczkę na morze – wszystko zależy od tego na co będziemy mieli ochotę- w końcu to nasz czas.

Gdzie:
Uzdrowisko, Tolkmicko (Mazury, ok. 6h jady z Opola)
Miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi,  odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się.

INWESTYCJA:

2050 zł
2000 zł – obecni klienci studio Lakshmi
1950 zł – przy zapisie z przyjaciółką / przyjacielem / partnerką / partnerem (cena ze zniżką obowiązuje dla obu osób) – cena obowiązuje przy wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i wpłacenia zadatu w wysokości 500 zł do 30.06.2022)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza: https://forms.gle/fmzTvs1qrLB336uV8
oraz opłacenie zadatku w wysokości 500 zł – można opłacić gotówką w studio lub przelewem:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule podając JOGA&SURF oraz imię i nazwisko

W cenie:

  • zakwaterowanie,
  • pełne wyżywienie (wegetariańskie/ wegańskie)
  • codzienne praktyki jogi
  • codzienna medytacja
  • taniec intuicyjny
  • prosta joga tajska, czyli jak się wymasować jogą
  • ognisko

Nauka windsurfingu/ kitesurfingu jest dla chętnych i będzie płatna dodatkowo (w zależności od ilości chętnych i wybranego wariantu między 260-400 zł). Masaże i sauna też są dodatkowo płatne – możliwość skorzystania na miejscu.

Z KIM:

Więcej informacji

Amanda Starek

joga, joga z medytacją, vinyasa, coaching, reiki, access bars

Więcej informacji

Mateusz Pazdan

power vinyasa

Czekamy na Was!

Amanda, Gosia, Daga & Mateusz

Z pytaniami piszcie śmiało lub dzwońcie:
mail: [email protected]

tel: 786 873 289 Daga / 511 769 908 Amanda