Wyjazd z jogą

Już po raz drugi zapraszamy na magiczny tydzień z jogą i nauką surfowania nad Zalewem Wiślanym! 🌊

Jedziemy na tydzień odpoczynku, oddechu, wygrzania się w słońcu i surfowania!

Zapraszamy na 7 dni pełnych wyciszenia, przyjemnego obcowania z żywiołami. A to wszystko z codziennymi sesjami jogi i medytacji, praktykami oddechowymi oraz nauką windsurfingu lub kitesurfingu!

Codzienna joga, medytacja i praktyka pranajamy.

Tydzień regularnej praktyki jogi pozwoli Ci połączyć się ze sobą oraz lepiej poznać swoje wartość i słabości, co jest nieodłączną częścią w drodze do świadomego życia. Praktyka pranajamy połączona z medytacją i spokojem, jak osiągniesz będąc tydzień z dala od swojej codzienności sprawi, że Twój układ nerwowy odpocznie i będziesz w stanie znaleźć wytchnienie od życia w biegu i wdrożyć ten spokój w życie.

Lekcje WINDSURFINGU lub KITESURFINGU

Połączenie sportów wodnych z jogą stanowi najlepszą kombinację! Wewnętrzny spokój, który osiągamy dzięki praktyce jogi świetnie sprawdza się w walce z żywiołami wiatru i wody i z pewnością pozwoli Ci zmierzyć się ze swoimi słabościami. Praktyka jogi znakomicie pomaga nam utrzymać równowagę i skupienie na desce 🙂 Windsurfing/ kitesurfing dodają energii, pewności siebie, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy!

*Opcja dla chętnych.

Dodatkowe atrakcje

Po za jogą i sportami wodnymi przygotowaliśmy dla Was także dodatkowe atrakcje takie jak: warsztaty świadomościowe, wycieczki nad morze, saunowanie, masaże oraz terapie coachingowe i holistyczne. Czeka nas mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy, sportu a wszystko świadomie połączone pracą nad sobą.

Jedzenie

W Uzdrowisku trzy razy dziennie będziemy zajadali się pysznym i pełnowartościowym wegetariańskim/ wegańskim jedzeniem gotowanym na miejscu przez świetnych kucharzy.

PS. już nie możemy się doczekać tych pyszności! 🙂

Z przyjemnością zapraszamy Cię na tydzień oddechu i spokoju, bez gonienia, bez stresu i spinania się.

  • Całkowite flow.
  • Spokój.
  • Odpuszczanie.

Każdy dzień zaczniemy od porannej sesji jogi i medytacji. Po pysznym śniadaniu czas wolny – na spacery, plażowanie, czytanie, co dusza zapragnie – dla chętnych możliwość nauki surfowania na pobliskiej plaży. Popołudniami spotkać będziemy się na matach (czasami na plaży) na przyjemną praktykę jogi, a po kolacji wspólne rozmowy i ogniska pod gwiazdami.

Na miejscu jest możliwość skorzystania z masaży MA-URI, Lomi-Lomi, masaż tajski, twarzy, terapii holistycznych, terapii dźwiękiem oraz sesji uzdrawiających ACCES BARS®. Planujemy też jednodniową wycieczkę na morze – wszystko zależy od tego na co będziemy mieli ochotę- w końcu to nasz czas.

Gdzie:
Uzdrowisko, Tolkmicko (Mazury, ok. 6h jady z Opola)
Miejsce, które służy ludziom by zatrzymać się na moment i spojrzeć w Siebie, zregenerować, odbudować ciało i wnętrze, odpocząć od zgiełku miasta, nacieszyć się przyrodą, poznać ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie. Tutaj na łonie natury odnajdziesz spokój, poczujesz bliskość ze sobą i z innymi,  odnajdziesz inspiracje i odpowiedzi. Uzdrowisko to miejsce, które uzdrawia. Uzdrowienie to coś więcej niż brak symptomów choroby, to sięgniecie do źródła, do samego sedna problemu. Wszystko tutaj Cię wesprze byś wrócił/a do równowagi psychofizycznej lub po prostu cieszył/a się równowagą, którą już masz. Uzdrowisko to przede wszystkim również dom, ciepła przestrzeń, gdzie możesz być sobą, zrelaksować się.

INWESTYCJA:

2050 zł
2000 zł – obecni klienci studio Lakshmi
1950 zł – przy zapisie z przyjaciółką / przyjacielem / partnerką / partnerem (cena ze zniżką obowiązuje dla obu osób) – cena obowiązuje przy wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i wpłacenia zadatu w wysokości 500 zł do 30.06.2022)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza: https://forms.gle/fmzTvs1qrLB336uV8
oraz opłacenie zadatku w wysokości 500 zł – można opłacić gotówką w studio lub przelewem:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule podając JOGA&SURF oraz imię i nazwisko

W cenie:

  • zakwaterowanie,
  • pełne wyżywienie (wegetariańskie/ wegańskie)
  • codzienne praktyki jogi
  • codzienna medytacja
  • taniec intuicyjny
  • prosta joga tajska, czyli jak się wymasować jogą
  • ognisko

Nauka windsurfingu/ kitesurfingu jest dla chętnych i będzie płatna dodatkowo (w zależności od ilości chętnych i wybranego wariantu między 260-400 zł). Masaże i sauna też są dodatkowo płatne – możliwość skorzystania na miejscu.

Z KIM:

Więcej informacji

Amanda Starek

joga, joga z medytacją, vinyasa, coaching, reiki, access bars

Więcej informacji

Gosia Wojcieszak

ashtanga joga, joga, vinyasa, yin joga

Więcej informacji

Dagmara Przybylska

manager, coaching, access bars, numerologia

Więcej informacji

Mateusz Pazdan

power vinyasa

Czekamy na Was!

Amanda, Gosia, Daga & Mateusz

Z pytaniami piszcie śmiało lub dzwońcie:
mail: [email protected]

tel: 786 873 289 Daga / 511 769 908 Amanda