JOGA HORMONALNA – warsztat dla kobiet

Zapraszamy na wyjątkowy, kobiecy warsztat JOGI HORMONALNEJ z Izą Raczkowską!

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, skupiając się na gruczołach dokrewnych: tarczycy, jajnikach, nadnerczach i przysadce.

Joga hormonalna to praktyka pomagająca w stabilizacji poziomu hormonów w organizmie (m.in hormonu stresu). Podczas praktyki mocno wzmacniamy mięśnie głębokie oraz masujemy wszystkie narządy wewnętrzne, poprzez bardzo intensywną pracę z oddechem, dzięki czemu…wolniej się starzejemy.

Celem praktyki jest osiągnięcie wewnętrznej równowagi – zarówno na poziomie fizjologicznym jak i mentalnym. Praktyka ta jest szczególnie wskazana dla:
– kobiet chcących założyć w przyszłości rodzinę;
– kobiet z zaburzeniami hormonalnymi;
– osób skarżących się na spadek libido i niski poziom energii życiowej;
– kobiet w okresie menopauzy i klimakterium;
– osób w każdym wieku chcących zachować młodość, zdrowie i urodę!

Przeciwwskazania do praktyki:
– nadciśnienie
– ciąża
– astma*
– menstruacja*
*(w zależności od tego, na co Twoje ciało pozwala)

KIEDY: 4.06.2022 (sobota), godz. 12:00-15:00
GDZIE: LAKSHMI Yoga
INWESTYCJA*:
150 zł
130 zł / dla osób posiadających aktywny karnet w naszym studio

Numer konta do płatności:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
w tytule proszę wpisać: JOGA HORMONALNA + imię i nazwisko
*wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca (można wpłacić na konto lub w studio do 3.06.2022)

Więcej szczegółów pod numerem telefonu:
786873289 oraz w wiadomościach prywatnych.
Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy, piszcie do nas w wiadomościach prywatnych!

Z KIM:
Iza Raczkowska z jogą związana od lat ’90., kiedy szukając bardziej świadomej i holistycznej formy aktywności ruchowej trafiła na…jogę. Jak sama mówi, potrzebowała formy ruchu angażującej nie tylko ciało, ale i umysł. Właścicielka Studia Jogi Izabeli Raczkowskiej w Gliwicach.
Od zawsze związana z pracą z ciałem – z wykształcenia fizjoterapeutka i rehabilitantka, posiada duże doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się z chorobami narządów ruchu oraz z osobami z chorobami układu kostno-stawowego zdobyte w czasie pracy w przychodni ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Yoga (uprawnienia państwowe) u prof. Janusza Szopy na AWF w Katowicach, absolwentka kursu nauczycielskiego Vinyasa Krama Jogi u Maćka Wieloboba w Krakowie oraz „Psychosomatycznych Praktyk Jogi” u prof. Leszka Kulmatyckiego na AWF we Wrocławiu. Obecnie wykładowczyni na wrocławskim AWFie przedmiotów „Biomedyczne podstawy jogi” oraz „Ajurweda” oraz na Uniwersytecie Wrocławskim na studiach Jogi Klasycznej.

Od lat bardzo regularnie medytuje, pogłębiając praktykę na kursach medytacji jogi w Indiach i medytacji buddyzmu tybetańskiego w Nepalu jak również w Europie u wielu nauczycieli. Uczestniczyła w kursach medytacji Mindfulness różnych nauczycieli min. Jon Kabat-Zina (ukończyłam kurs medytacji mindfulness MBSR -Redukcja Stresu Oparta na Uważności) czy Eckharta Tolle.
Pisze o filozofii i praktyce jogi oraz o zdrowym odżywianiu dla największych portali i magazynów o tematyce jogicznej i ajurwedyjskiej.

Wegetarianka i pasjonatka zdrowej kuchni. Wierzy uzdrawiającą moc jedzenia i dobrych nawyków – pasjonatka zdrowego odżywiania, ziołolecznictwa i medycyny naturalnej, a w szczególności ajurwedy.
Zakochana w Azji i jej kulturze. Jak tylko może jeździ na wschód podróżując, zwiedzając, ucząc się i chłonąc jej różnorodność. Nieustająco zafascynowana życiem.
https://www.joga-gliwice.eu/pl/