WARSZTATY DLA KOBIET: „Zbuduj wspierającą relację ze sobą”

Zapraszamy wszystkie kobiety na cykl warsztatów „Zbuduj wspierającą relację ze sobą”, podczas których będziemy budzić poczucie spójności w sobie i w życiu. W kameralnym, kobiecym gronie zadbamy o siebie, o relacje, sposób komunikacji, ale również o rozwój duchowy i zawodowy. Wspólnie poznamy i pokonamy blokady, odrzucimy narzucone schematy, po to, aby z odwagą ruszyć naprzód i spełniać swoje marzenia oraz cele życiowe i zawodowe. 

Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o emocjach; jak je rozumieć, nazywać i regulować.  Dowiesz się dlaczego rozumienie i mówienie o swoich potrzebach jest takie ważne oraz jak ogromny wpływ mają na nasze samopoczucie. Potrenujemy umiejętność aktywnego słuchania, czyli jak słuchać, żeby usłyszeć i zrozumieć?

Nauczymy Cię jak radzić sobie z codziennym stresem oraz jak odnaleźć się w relacjach, dzięki różnym technikom relaksacyjnym:

– ćwiczenia oddechowe, które pozwolą Ci się wyciszyć i uspokoić codzienną gonitwę myśli,

– medytacja, dzięki której wyruszysz w podróż w głąb siebie,

– joga, jako świadoma praktyka uważności ciała, oddechu i emocji.

Jeśli masz potrzebę usłyszenia siebie pośród zgiełku i tempa współczesnego świata. Chcesz nauczyć się kontrolować i redukować stres ,dobrze poczuć się w relacji ze sobą i innymi. Potrzebujesz zmiany i motywacji do działania. Te warsztaty są dla Ciebie!

Niezależnie od wieku, pozycji zawodowej czy społecznej.

Daj sobie czas tylko dla siebie i poczuj wspierającą energię innych kobiet.

Kobiety najlepiej regulują się w relacjach z innymi kobiecych/ nikt inny tak dobrze nie zrozumie kobiety jak inna kobieta.

Prowadzące:

Daria Kocot – Przedsiębiorca, Mediator sądowy, Ekspert ds. komunikacji, Prezes Stowarzyszenia Porozmawiajmy. Z łatwością przelewa myśli na papier, prowadząc strony firmowe w social mediach.  Aktywistka wspierająca działania na rzecz ochrony praw kobiet, Założycielka grupy „Bo siła jest kobietą”, Ambasadorka kobiecej grupy „Kobieca Twarz Temidy”, Joginka.

Amanda Starek – Instruktorka jogi i medytacji. Organizatorka licznych warsztatów i kursów jogowych. Prowadzi terapię Access Bars i Reiki.  Trener i Coach, Copywriterka specjalizująca się pisaniem o zdrowiu, wellbeing i równowadze życiowej. 

Terminy 4 spotkań:
– 28.10.2022
– 18.11.2022
– 02.12.2022
– 16.12.2022

Godz. 19:00 – 21:30

 Miejsce: Studio Lakshmi Yoga & Wellness ul. Reymonta 19, Opole

Koszt udziału: 450 zł za cykl czterech warsztatów.

Zapisy i pytania do nas: 
511 769 908 Amanda
792 347 327 Daria
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach wszystkie kobiety, które potrzebują zbudować ze sobą wspierającą relację i wzmocnić pewność siebie.
Pamiętaj, że kobiety najlepiej regulują się i wzmacniają w sobie relacjach z innymi kobietami 🙂