Koncert Gongów i Mis Tybetańskich

Zapraszamy na kolejny niezwykły koncert – sesję relaksacyjno-medytacyjną z gongami i misami tybetańskimi do studia jogi Lakshmi w w Opolu w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Jogi!
Sesje z gongami są integralną częścią Jogi Kundalini, ale też stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej praktyki każdego typu jogi oraz przede wszystkim, głębokie rozluźnienie.
„Kąpiel w dźwiękach” pomaga wszystkim zestresowanym, zapracowanym na chwilę odetchnąć i się rozluźnić. Wibracje mis i gongów pozwalają na głęboki relaks, rozluźnienie oraz uwolnienie blokad w ciele spowodowanych długotrwałym stresem i napięciem. Ponadto te wibracje pobudzają procesy regeneracyjne, przywracają radość, stymulują kreatywność, pomagają w odzyskaniu równowagi emocjonalnej oraz pozwalają na doświadczenie uczucia głębokiego wyciszenia i spokoju.
Najlepszy odbiór koncertu następuje w pozycji leżącej dlatego warto ubrać się w wygodne, ciepłe ubrania (podczas długiego leżenia ciało się wychładza) – dla własnego komfortu. Można zabrać swoje maty i koce.
Nie wskazane jest najadać się przed wydarzeniem.
Sesja trwa około 1 godziny.
INWESTYCJA: 50 zł
KIEDY: 21.06.2022 (wtorek)
ZAPISY: piszcie w wiadomościach prywatnych lub zapisujcie się w studio.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest opłacenie pełnej kwoty gotówką w studio lub przelewem na konto:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule podając KONCERT RELAKSACYJNY oraz imię i nazwisko
PROWADZĄCY:

Daniel Dec – muzyczna pasja pokierowała mnie w rejony subtelności i spokoju, niedoświadczonej wibracji i zaskakujących opowieści muzycznych .
Sesje, które gram, są w wielu miejscach spontaniczne i intuicyjne, gdyż każda z nich jest inna . W celu nadania większej głębi podróży w dźwiękach gram w oparciu o uniwersalne i postępujące cykle przemian żyjącego świata. W graniu na żywo moją inspiracją jest otaczająca nas rzeczywistość – ta widzialna i ta niewidzialna. Zawsze gram w intencji pokoju i dobra na świecie.


Zapraszamy na wieczór relaksu i pozytywnych wibracji,

Team Lakshmi