Kurs wprowadzający do ASHTANGA JOGI

6-tygodniowy kurs wprowadzający do Ashtanga Jogi da Ci mocne podstawy do rozpoczęcia tej niesamowitej praktyki.
 
Ashtanga to dynamiczny styl jogi, nauczany w tradycyjny sposób, który zapoczątkował w Indiach Sri K. Pattabhi Jois. Jego esencją jest Tristana – asana, oddech i drishti czyli punkt skupienia wzroku. Te trzy elementy pozwalają zachować koncentrację, podnoszą poziom naszej energii i witalności oraz sprawiają, że joga staje się medytacją w ruchu. Na zajęciach praktykuje się stałą sekwencję asan którą uczniowie poznają w miarę rozwijania się ich możliwości. Buduje w ciele siłę i elastyczność. Pierwsza seria – Yoga Chikitsa – jest skonstruowana tak, by przywrócić ciało i umysł do stanu zdrowia i naturalnej równowagi.
 
„Stary człowiek, sztywny człowiek, słaby człowiek, chory człowiek – każdy z nich może praktykować, z wyjątkiem leniwego.”
Sri K. Pattabhi Jois
 
Co da Ci ten kurs?
– Poznasz podstawowe pozycje z Pierwszej Seri i poszukasz wariantów najlepszych dla Twojego ciała tu i teraz.
– Zaczniesz płynnie przechodzić z jednej pozycji w drugą i synchronizować ruch z oddechem co wprowadzi Cię w stan przyjemnego flow podczas zajęć.
– Przygotujesz też swoje ciało do rozwijania praktyki na zajęciach ogólnych które będziemy kontynuować po zakończeniu kursu.
 
DATA: 8.11- 13.12.2022 każdy wtorek 16:40
KOSZT: 250 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 250 zł przelewem na konto:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule wpisując: ASHTANGA + imię nazwisko i swój numer telefonu
MIEJSCE: Lakshmi Yoga Opole, ul. Reymona 19
 
Warsztaty prowadzi Jagoda Kwiecień
Jagoda, praktykuje jogę od 5 lat. Pierwszy rok upłynął jej na eksperymentach i poszukiwaniach. W 2018 roku trafiła na zajęcia ashtanga jogi do Krystiana Mesjasza i od razu zakochała się w tej dynamicznej metodzie, które uspokaja umysł i energetyzuje ciało. Od tamtej pory rozwija swoją praktykę na regularnych zajęciach oraz wyjeżdżając na warsztaty, a przede wszystkim codziennie rano stając na macie sama ze sobą. Ukończyła kurs RYT200 z Basią Lipską-Larsen i Ewą Wudzińską.
Zapisy mailowo: [email protected]
lub przez whatsapp: 511 769 908