Koncert kryształowy : Połącznie z Sercem

Kochani!
Z Serca zapraszam Was na Ceremonię Dźwięku Połączenia z Sercem przy wibracjach
✨ mis kryształowych
✨ harfy kryształowej
✨ gongu
✨ mojego głosu
✨ gitaliny
✨ bębna szamańskiego
✨ fletu peruwiańskiego
oraz innych instrumentów w stroju 432 Hz.
Nastrój koncertów jest porównywany przez uczestników do aury anielskiej 🤍
Ceremonia odbędzie się w energii wysoko wibracyjnych dźwięków, dzięki którym Twoje emocje zostaną ukojone a ciało zrelaksowane. Podczas ceremonii nawiążesz relację ze swoim Sercem. Dzięki tym procesom zintegrują się ✨ Ciało ✨ Umysł ✨ Dusza ✨ i dostroją się do wibracji 432 Hz – wibracji uzdrawiającej miłości.
Proces będzie poprowadzony w bezpiecznej przestrzeni energetycznej.
Podczas ceremonii używamy wysoko wibracyjnych kadzideł i aromaterapii.
Dla własnego komfortu możesz zabrać ze sobą ulubiony koc i butelkę wody. Możesz także przynieść ze sobą swój kryształ lub inny kamień lub cenny dla Ciebie przedmiot, który będzie towarzyszył Ci podczas podróży przez krainę niebiańskich dźwięków do Twojego Serca.
Podczas Ceremonii z pewnością nabierze nowych jakości ✨✨✨
KIEDY: niedziela, 6 listopada 2022 r. godz. 19.30.
Ceremonia potrwa ok 2 godziny.
GDZIE: Opole, Lakshmi Yoga, ul. Reymonta 19 (budynek HERA, wejście od ul. Ozimskiej)
WYMIANA ENERGETYCZNA: 80-100 zł (wg uznania)
ZAPISY: gwarancją miejsca jest uiszczenie opłaty wstępnej przelewem 40 zł i w tytule prosimy uwzględnić: koncert 6.11 imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Dane do przelewu:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
Jeśli masz pytania pisz na Facebook/ instagram lub dzwoń pod numer 786 873 289
Zapraszamy 🤍
Ina Liliana i Zespół Lakshmi
Ina Liliana:
Lekarka medycyny chińskiej, nauczycielka, pieśniarka, wizjonerka Nowej Ziemi.
Swój rozwój osobisty rozpoczęła od nauki medycyny chińskiej, której zrozumienie otworzyło jej patrzenie na świat z szerszej perspektywy. Od tamtego czasu nieustannie pogłębia swoją wiedzę i praktykę w tym obszarze pod nadzorem bliskich jej sercu Mistrzów i Nauczycieli, wybitnych praktyków z całego świata.
Popularyzuje świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i praktyczne warsztaty. W holistycznej terapii pacjentów stosuje zróżnicowane metody integrujące różne szkoły, w tym akupunkturę, ziołolecznictwo, terapię dźwiękiem, dietoterapię, Qi Gong i pracę z ciałem. Korzysta z praktyk szamańskich.
Ukończyła Szkołę Wiedzy Szamańskiej, seminaria pracy z Kronikami Akaszy u Gabriell Orr, chirurgii fantomowej, Merkaby i inne. W 2021 r. otrzymała błogosławieństwo szamańskie od Jadwigi Nairy. Przyjęła imię Liliana. W tym samym roku otrzymała błogosławieństwo prowadzenia kręgów pieśni od Istvana Sky.
Od tego czasu otworzyła się na odkrywanie kolejnych aspektów muzyki, która towarzyszyła jej od dzieciństwa (muzykalność została przekazana już w genach ; ) . Śpiewa, gra na instrumentach, tworzy pieśni, niesie przekazy o uniwersalnych prawach wszechświata. Prowadzi Kręgi Pieśni Nowej Ziemi oraz Ceremonie Połączenia z Sercem w kryształowych dźwiękach.
Podążając Ścieżką Serca coraz lepiej rozumie siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat.