Warsztat DeepWORK

Zapraszamy na warsztaty DeepWORK®, które poprowadzi Gosia Adamska, dyplomowana instruktorka wielu form ruchu m.in. Deep work, Functional Advanced Body, Bosu, Indoor Cycling, Body Ball, Step, Dance. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, chcących poznać technikę pracy z ciałem DeepWORK. Jeżeli kochasz intensywny, funkcjonalny trening całego ciała, który kładzie duży nacisk na wytrzymałość to TE ZAJĘCIA SĄ DLA CIEBIE!!
 
Deep work jest połączeniem treningu cardio z ćwiczeniami skoncentrowanymi na osiągnięciu równowagi przepływów energetycznych (charakterystycznych dla metody Body Art) przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni. Podczas całego treningu dynamiczne ruchy, statyczne pozycje i funkcjonalne ćwiczenia siłowe płynnie się przeplatają. Celem treningu jest poznanie i nauczenie się sposobu jak funkcjonuje ciało w każdym z tych aspektów.
 
Idea deepWORKu opiera się na koncepcji Yin i Yang oraz pięciu elementach: ziemi, drewnie, ogniu, metalu i wodzie.
 
 
Twórcą programu DeepWork jest Robert Steinbacher, człowiek, który opracował metodę bodyART. Jego olbrzymia wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć niezwykle funkcjonalny trening wpływający na całe ciało. Połączenie kompleksowego treningu funkcjonalnego, interwałowego (praca dynamiczna przeplatana spokojniejszymi ćwiczeniami) oraz atletycznego to idea deepWORKu.
Intensywność treningu przeplatana spokojnymi i wyciszającymi elementami (na początku i pod koniec zajęć) pozwala osiągnąć następujące efekty:
– spalenie tkanki tłuszczowej,
– pobudzenie metabolizmu
– wzmocnienie mięśni,
– poprawę koordynacji i sprawności,
– poprawę krążenia i wydolności oddechowej,
– pozbycie się negatywnej energii,
– relaksację.
 
KIEDY:
02.09.2022; 23.09.2022
GDZIE:
Lakshmi Yoga Opole
INWESTYCJA:
40 zł
35 zł – obecni klienci studio Lakshmi
30 zł – przy zapisie z przyjaciółką / przyjacielem / partnerką / partnerem (cena ze zniżką obowiązuje dla obu osób)
Opłaty można dokonać w studio lub przelewem:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule wpisując deepWORK oraz imię i nazwisko
 
Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy do zapisów,
team Lakshmi