VINYASA KRAMA Z KRYSTIANEM MESJASZE

Vinyasa Krama – Sekwencja Słońca i Księżyca
 
Jeżeli chcecie poznać nowy styl jogi – vinyasa kramę – musicie wpaść na te warsztaty! Krystian zapozna Was z fantastycznie zaprojektowanymi sekwencjami stworzonymi przez jednego z autorytetów ashtanga yogi Matthew Sweeneya. Vinyasa Krama opiera się na kilku alternatywnych praktykach, a każda z nich ma niepowtarzalny schemat i energię. Krystian wyjaśni Wam jak budować swoją praktykę i w jaki sposób dostosowywać ją do własnych możliwości oraz na czym opiera się rozwijanie w tej metodzie.
 
Sekwencja Słońca to przebudowana i dopracowana I seria ashtangi. Znajdziemy się w niej o wiele więcej wzmacniających stojących pozycji, w trochę inny sposób rozpracowujemy biodra do pozycji lotosów, mamy też więcej pozycji przygotowujących do wygięć do tyłu. W sekwencji znajdziemy również takie elementy, których brakuje w I serii jak pozycje rozciągające przody ud oraz cały set pomagający mobilizować obręcz barkową.
 
 
Sekwencja Księżyca to praktyka wspomagająca. Ma przeciwstawną energię do Sekwencji Słońca. Jest spokojniejsza, powolniejsza i przede wszystkim uczymy się w niej odpuszczać, tak aby całe napięcie zgromadzone w ciele mogło się uwolnić. Skupia się w dużej mierze na otwieraniu bioder i pasywanych skłonach. Te dwie praktyki w cudowny sposób się równoważą i uzupełniają, a to co je łączy to uważna i świadoma praca z oddechem.
 
Warsztaty przeznaczoną są dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania. Odnajdą w nich coś dla siebie zarówno osoby praktykujące płynną vinyasę, jak i osoby ashtangowe, które lubią osadzić się w pewnym schemacie praktyki. Dla osób praktykujących w metodzie Iyengara będzie to również wzbogacające, nieco inne spojrzenie na praktykę jogie. Przyjdziecie sprawdzić. Zparaszamy!!!
 
——————————–
PROGRAM:
11:30- 12:00 – Vinyasa Krama – co to jest?
12.00 – 13:30 – Sekwencja Słońca
13.30 – 14.00 – Pranajama
14.00 – 15.30 – Sekwencja Księżyca
——————————-
INWESTYCJA: 230zł
Chcesz się zgłosić na warsztaty? Pisz na [email protected] lub [email protected]
——————————————————
Przedpłata na konto:
Krystian Mesjasz Yoga
nr: 14 1910 1048 2513 3168 1919 0001
Tytułem: Vinyasa Krama, nr telefonu
——————————————————
MIEJSCE: Lakshmi Yoga, Reymonta 19, Opole
 
PROWADZĄCY
Krystian Mesjasz jest nauczycielem ashtanga yogi oaz vinyasa kramy. Publikował w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach oraz do Vinyas Kramy przez Matthew Sweeneya. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online. Opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.