Joga Nidra + koncert

Zapraszamy na głęboki relaks i regenerację przy pomocy dwóch technik:
 
1. Yoga Nidra czyli yoga świadomego snu to klasyczna technika medytacyjna. Yoga Nidra pozwala powrócić do siebie, przywrócić świadomość i homeostazę. Dzisiejsze czasy nie pozostawiają złudzeń, jesteśmy społeczeństwem głęboko zestresowanym, wyobcowanym, społeczeństwem, które straciło kontakt z własnym wewnętrznym światem. Wszystko to objawia się w ciele cierpimy na przeróżne choroby. Napięcie, wyczerpanie, mentalne załamanie, które prowadzi do ogromnej liczby dolegliwości. Praktyka Nidry jest prosta, jednoczenie będąc zaawansowanym narzędziem psychiatrycznym. Daje głębokie rozluźnienie, zarówno fizyczne jak i mentalne. Usuwa psychologiczne bariery, nawet te głęboko zakorzenione. Polepsza jakość snu, radzi sobie z bezsennością. Regeneruje cały organizm, po sesji Nidry człowiek jest naenergetyzowany. Otwiera i budzi także ludzki potencjał umysłu. Drogą badań wykazano, że przynosi niesamowitą poprawę w przyswajaniu oraz zapamiętywaniu wiedzy i informacji
 
2.Medycyna wibracyjna- lecznicza kąpiel w dźwiękach to metoda terapii dźwiękiem, która ma na celu pogłębienie relaksacji oraz odnowę, przywrócenie odpowiedniego przepływu energii życiowej, jeśli wystąpił jej zastój. Odpowiednio dobrane częstotliwości działają na poziomie komórkowym gdyż dźwięk dociera bardzo głęboko. Poprawia krążenie i ukrwienie tkanek, przyspiesza oczyszczanie. Fala dźwiękowa przywraca równowagę emocjonalną, uspokaja, relaksuje daje też przestrzeń aby przemyśleć to co jest dla nas w życiu ważne.
Mam na imię Olha Wilk i jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Yogi, Kundalini tantry, Nidry, pranayamy i medytacji. Skorzystaj z mojego wieloletniego zbierania wiedzy i doświadczeń.
 
KOSZT- 65 zł
Klienci z karnetem OPEN wejście FREE
 
ZAPISY:
Olha Wilk
tel. 573972112
[email protected]
ZAPOZNAJ SIĘ Z OLHĄ W SOCIAL MEDIACH @mamalasu

Aktualnie nie ma postów w tej kategorii.