Kurs Asan Zaawansowanych

Chcesz wskoczyć na wyższy poziom praktyki jogi? 

 

Dołącz do Praktyki Asan Zaawansowanych. Będzie to 7 spotkań, podzielonych na poszczególne grupy asan. Poznasz tajniki zaawansowanych pozycji jogi, technikę wykonania oraz prawidłowy sposób ułożenia ciała w zaawansowanych asanach.

Poznaj granice swojego ciała i umysłu i podejmij wyzwanie asan zaawansowanych!

Kurs został stworzony specjalnie z myślą o tych, którzy chcą przenieść praktykę jogi na wyższy poziom. Będziemy praktykować asany, które wymagają rozciągnięcia, siły i niezwykłej koncentracji.  Dlatego kurs ten dedytkowany jest dla osób, które praktykują jogę od co najmniej roku. Cały kurs oparty jest na praktyce Vinyasa Jogi. Podczas sześciu spotkań (od marca do maja) poznamy zaawansowane asany, ich modyfikacje i uproszczenia. Nauka asan podzielona będzie na siedem dwugodzinnych spotkań. Każde sesja będzie zaczynała się praktyką pranajamy (ok. 15 minut), rozgrzewką oraz wykonaniem asan obejmujących daną tematykę (90 min), wyciszeniem i medytacją (ok. 15 min)

Świadomy, profesjonalny instruktaż, precyzja wykonania i koncentracja- to wszystko, czego potrzebujesz, by przenieść praktykę jogi na wyższy poziom! 

 

Praktykowanie zaawansowanych pozycji pozwoli Ci rozciągnąć stres i napięcia, zwiększy siłę, elastyczność i wytrzymałość ciała i umysłu. Praktyka zaawansowana to pokonywanie swoich granic, zapoznanie się z ciałem na głębszym poziomie. To zakorzenienie się w swoim istnieniu, połączenie dyscypliny, stałości, komfortu i bezruchu. 

____________________________________________________________ 

kurs asan zaawansowanych

460 early birds
  • early birds do 4.04
  • po 4 kwietnia 500 zł
  • klienci z karnetem open za free
early birds

7 SPOTKAŃ:

18.04
25.04
9.05
16.05
23.05
30.05
6.06

WTOREK godz. 17:45-19:45
GDZIE: Studio LAKSHMI Yoga & Wellness, ul. Reymonta 19, Opole
KOSZT:
early birds 460 zł (opłata do 4.04.2023)
po 4.04 : 500 zł
Klienci z aktywnym karnetem OPEN za free | klienci z karnetem dopłata 100zł (nie dotyczy karnetu na start) | osoby z kartą multisport 300 zł |
możliwość dołączenia na pojedyncze zajęcia: 75 zł

___________________________________________________________________
zapisy: [email protected]
Szczegóły pod numerem telefonu:
511 769 908

Kurs poprowadzony będzie przez Amandę Starek, nauczycielkę jogi stowarzyszenia Yoga Alliance YACEP i E-RYT-200 i zakończy się otrzymaniem dyplomu poświadczającego ukończenie praktyki asan zaawansowanych zgodnie z Yoga Alliance.

Więcej informacji

Amanda Starek

joga, joga z medytacją, vinyasa, coaching, reiki, access bars